Ogłoszeń: 3476   Czytających: 7389
Jelonka.com

Inżynier / Kosztorysant Budowlany

Telefon / kontakt:
Dodane:
27 czerwca
Do naszego biura mieszczącego się w Mysłakowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Kosztorysant Budowlany.

Zadania na stanowisku:

• Wykonywanie kalkulacji kosztowych w zakresie robót budowlanych.

• Przygotowywanie kosztorysów pod przetargi.

• Praca w oparciu o dokumentację techniczną.

• Przyjmowanie i realizacja zapotrzebowania materiałowego na bieżące projekty.

• Wysłanie zapytań ofertowych do dostawców materiałów ogólnobudowlanych, analiza ofert.

• Negocjowanie cen i warunków handlowych.

• Komunikacja z dostawcami - monitorowanie dostaw i terminów.

• Aktualizacja i tworzenie branżowej bazy dostawców usług i materiałów budowlanych.

• Bieżący kontakt z Kierownikami Projektów.

Wymagania

• 2-letnie doświadczenie w kosztorysowaniu, w branży ogólnobudowlanej.

• Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.

• Umiejętność definiowania ofert w świetle obowiązujących przepisów prawnych.

• Obsługa specjalistycznych programów do kalkulacji np. AUTOCAD

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office/Outlook).

• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę

• Korzystne warunki zatrudnienia

• Realną możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w zgranym zespole, w międzynarodowym środowisku.

• Dofinansowanie dojazdów do pracy.

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@regess.eu

Klauzula RODO

Prosimy o dopisanie klauzuli: Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłakowicach 58-533, Łokietka 30. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej
Nr ogłoszenia: 1798544 Ważne do: 2024-07-11 16:28:14

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Ochrona
Zatrudnię pracownika/ów ochrony na obiekt handlowy. Elastyczny system pracy. Wymagania: - niekaralność - sprawność fizyczna Praca stała lub dorywcza. tel. do kontaktu 532529004
Dam pracę-26 czerwca
Masażystka w Salonie Kosmetycznym Dr Irena Eris
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu z Salonem Kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Masażystka.
Dam pracę-21 czerwca
Opiekunka do małżeństwa/2300 euro
Do opieki jest Małżeństwo: 89-letnia pani Lore , waży 95 kg, ma 168 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. 92-letni pan Ferdinand , waży 68 kg, ma 17
Dam pracę-24 czerwca
Remonty-wykończenia wnętrz
Przyjmę młodą osobę, sprytną, która jest czysta i zna się na wykończeniach wnętrz.
Dam pracę-27 czerwca
Ślusarz
Jesteśmy firmą produkcyjną w Barcinku, niedaleko Jeleniej Góry. Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych, od małych po bardzo duże i złożone elementy. Często realizujemy produkcję jed
Bonus do 600€! Opiekunka z prawem jazdy do seniora
Termin : od 28/06/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Borgenteich-Manrode Status: nowa Numer oferty: O/06124 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z prawem jazdy oraz komunikatywną
Księgowa - j.niemiecki
Księgowa – komunikatywny j. niemiecki Twój zakres obowiązków • Księgowanie dostaw towarów w obrocie krajowym, wewnątrzunijnym oraz międzynarodowym, • Uzgadnianie stanów magazynow
Dam pracę-28 czerwca
Recepcjonistka, barmanka, kucharz, kucharka
Pensjonat w Przesiece zatrudni na stanowiskach:recepcjonistka, barmanka,kucharz, kucharka. Informacja pod nr. tel 519 525 935
Dam pracę-25 czerwca
Zlecę wykonanie gładzi i malowanie
Zlecę wykonanie gładzi i malowanie w mieszkania w Szklarskiej Porębie - wyłącznie wysoki standard.. Mam również inne prace wykończeniowe..
Dam pracę-22 czerwca