Jelonka.com

Elektryk złota rączka / pracownik techniczny

Dodane:
8 maja
Firma budowlana zatrudni " Złota rączkę "

Zakres obowiązków:

- Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne,
- prace dodatkowe: prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie.

Wymagania:

- uprawnienia elektryka
- Doświadczenie.
- Zaangażowanie.
- Sumienność.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email:
kornel.owsiejewicz@regess.eu lub kontakt telefoniczny 513 491 308

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka z pieskiem do małżeństwa - 1850€
Termin : od 14/05/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Mellinghausen Status: nowa Numer oferty: O/06027 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z prawem jazdy oraz komunikat
Dam pracę-8 maja
Dachy - Dekarzy
Pilnie przyjmę do firmy dekarskiej Dekarzy Bardzo dobre warunki Więcej informacji pod telefonem 530013577
Dam pracę-przedwczoraj, 9:20
Sprzedawca
Zatrudnię sprzedawcę, osobę do wykładania towaru w sklepie w Jeleniej Górze
Dam pracę-15 maja
Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość s
Dam pracę-przedwczoraj, 10:27
Kelner/kelnerka w Restauracji "Stara Stajnia"
Rustykalna Restauracja „Stara Stajnia” na folwarku Pałacu Łomnica to przyjazne miejsce z rodzinnym klimatem, ogrodem piwnym i pysznym swojskim jedzeniem. Poszukujemy osoby na stanowisko Kelne
Dam pracę-10 maja
1800€ Opiekunka do małżeństwa - Tagespflege!
Termin : od 21/05/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Detmold Status: zastępstwo Numer oferty: K/01597 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną znajomości
Dam pracę-14 maja
Restauracja Hotel Cieplice zatrudni
Do restauracji w Hotelu Cieplice***MEDI&SPA zatrudnimy mocną pomoc kuchenną lub młodszego kucharza/kucharza bufetowego z doświadczeniem w pracy w kuchni hotelowej. Praca na zastępstwo a docelow
Dam pracę-9 maja
Zatrudnię pomocnika kucharza
Do lokalu w centrum Jeleniej Góry umowa o prace.8 godz
Dam pracę-16 maja
Kelner/ kelnerka, restauracja, Szklarska Poręba
Restauracja Stodola 650 mieszcząca się w Szklarskiej Porębie poszukuje pracowników na stanowisko kelnerka/kelner. Obowiązki: -Przyjmowanie zamówień.
-Odpowiadanie na pytania dotyczące
Dam pracę-11 maja