Ogłoszeń: 2870   Czytających: 15096
Jelonka.com

Działka budowlana 1154m² Wojcieszyce, media

Telefon / kontakt:
Dodane:
przedwczoraj, 12:25
BIURO NIERUCHOMOŚCI PERFECT PREZENTUJE PAŃSTWU
WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA Z PANORAMĄ KARKONOSZY – WOJCIESZYCE

Poszukujesz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na góry? Biuro Nieruchomości Perfect ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w malowniczej i spokojnej części Wojcieszyc.

PODSTAWOWE INFORMACJE

Powierzchnia: 1154 m²

Cena: 288 500 zł (250 zł/m²)

Lokalizacja: Wojcieszyce (gmina Stara Kamienica)

Atut: W cenie działki zawarty jest udział w drodze dojazdowej.

PRZEZNACZENIE TERENU (MPZP – oznaczenie 34MN)

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje:

Zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Możliwość prowadzenia usług w bryle budynku.

Zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą.

Realizację obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz budynków gospodarczych i garaży.

MEDIA (W DRODZE ASFALTOWEJ)

To, co wyróżnia tę ofertę, to doskonałe uzbrojenie terenu bezpośrednio przy działce (w drodze asfaltowej):

Woda (sieć wodociągowa)

Kanalizacja

Energia elektryczna

LOKALIZACJA I DOJAZD

Działka usytuowana jest przy gminnej drodze asfaltowej, co gwarantuje komfortowy dojazd o każdej porze roku. Wojcieszyce to idealny punkt strategiczny dla osób aktywnych:

Błyskawiczny dojazd do Jeleniej Góry.

Bliskość znanych kurortów: Szklarska Poręba oraz Karpacz.

W otoczeniu liczne tereny rekreacyjne i szlaki turystyczne.

DLACZEGO WARTO?

Widok, który zapiera dech w piersiach: Działka oferuje niezakłóconą panoramę Karkonoszy, stanowiąc idealne tło dla Twojego wymarzonego domu. To rzadkie połączenie pełnego uzbrojenia terenu z bliskością natury i górskim klimatem.

Zapraszam na prezentację, aby osobiście poczuć potencjał tego miejsca!

Kontakt:
Michał Gosk
Biuro Nieruchomości Perfect
Tel. 789 220 230
Nr ogłoszenia: 1868211 Ważne do: 2026-06-05 12:25:06

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Sprzedam działkę

Wojcieszów, działka rolna 9200m2, 30.000,-
Wojcieszów , działka gruntu rolnego 9200 m2, 30.000,-zł. Nieruchomości Karkonoskie tel. 601-55-64-94
Sprzedam działkę-18 maja
10 ha grunt rolny w Sokołowcu
Do sprzedaży grunt rolny, na łącznie 3 działkach, graniczacych ze sobą w miejscowości Sokołowiec, gmina Rząśnik. Usytuowane na lekko pochylonym terenie, z bardzo dobrym dojazdem , z drogi asf
Sprzedam działkę-19 maja
Działka budowlana 3054m² Jeżów Sudecki
Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę budowlaną w Jeżowie Sudeckim w bardzo atrakcyjnej cenie. Działka o pow. 3054 m2 jest płaska, dobrze nasłoneczniona. Posiada ona dwa z
Sprzedam działkę-przedwczoraj, 12:06
Leszczyniec działki z widokiem
Działki budowlane w miejscowości Leszczyniec od 1100-1400m2 125pln/m2 brutto vat23. Przykładowa działka 1100m2 cena 137500. Leszczyniec znajduje się około 10 km od Kamiennej Góry oraz ok. 30 km
Sprzedam działkę-10 maja
Działka budowlana 1018m² Lawendowa
Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu Ostatnią działkę budowlaną w dzielnicy Czarne w Jeleniej Górze w tej lokalizacji. Cena 140 zł / m2 Działka dobrze nasłonecznione w si
Sprzedam działkę-przedwczoraj, 11:08
Działka wśród natury - 139 000zł
Działka na sprzedaż – Podgórki Oferta na wyłączność. Tylko u nas. Na sprzedaż działka o powierzchni 2400m2, położona w malowniczej miejscowości Podgórki w gminie Świerzawa. Ideal
Sprzedam działkę-15 maja
Atrakcyjna działka inwestycyjna w Kowarach
Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne działki inwestycyjne położone w malowniczej części Kowary, z przepięknymi widokami na okoliczne wzgórza, lasy oraz karkonoskie krajobrazy. Nieruchomość obe
Sprzedam działkę-20 maja
Działki budowlane w Kromnowie
Tylko u Nas atrakcyjnie położone dwie duże działki budowlane o powierzchniach 5188 m2 w pięknym miejscu w Miejscowości Kromnów. Usytuowane przy drodze asfaltowej, lekko nachylone, z dostępem d
Sprzedam działkę-13 maja
Działka siedliskowa 8200m² Kromnów, widokowa
Biuro Nieruchomosci Perfect prezentuje Państwu działkę Siedliskową w Kromnowie gm. Stara Kamienica Działka o pow. 8200 m2 jest płaska położona z lekkim skłonem w kierunku zachodnim.  Z
Sprzedam działkę-wczoraj, 20:36
© 2002-2026 Highlander's Group