Jelonka.com

Do nowego resortu poszukujemy Recepcjonisty/tki.

Telefon / kontakt:
+48 537 634 509 / kornelia.wojnilko@zlotyhoryzont.pl
Dodane:
17 kwietnia
Do Hotelu Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba poszukujemy Recepcjonisty/tki. Inwestycja oferuje apartamenty, strefę SPA & Wellness, a także wyjątkową restaurację!
OPIS STANOWISKA:
-formalności związane z check-in oraz check-out Gości
-wystawianie dokumentów sprzedażowych
-przyjmowanie rezerwacji indywidualnych
-sporządzanie raportów
-maksymalizacja przychodów obiektu ze sprzedaży pokoi i usług dodatkowych
-dbanie o to, aby wszystkie aspekty pobytu Gości były dostarczane na najwyższym poziomie
-współpraca z innymi działami hotelu
WYMAGANIA
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji z Gościem/Klientem
-elastyczność i pozytywne nastawienie
-zaangażowanie w pracę i dbałość o szczegóły
-komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
-gotowość do pracy w systemie zmianowym
-znajomość systemu PROTEL będzie dodatkowym atutem
KORZYŚCI
Jak o Ciebie zadbamy?
-zapewnimy atrakcyjną pensję oraz premie sprzedażowe
-zaoferujemy pracę w profesjonalnym zespole na podstawie umowy o pracę bądź kontaktu B2B
-zapewnimy dostęp do atrakcyjnych benefitów
-umożliwimy zdobycie premii sprzedażowych oraz uznaniowych
-damy możliwość awansu
Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres e-mail.
W CV proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W (RODO).

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka do Małżeństwa/ 1900/od 31.05
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 31.05.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Dam pracę-24 kwietnia
Zlecę wykonanie przyłącza kanalizacji - Szklarska
Zlecę wykonanie przyłącza kanalizacji i wody do budynku według uzgodnionego projektu w Szklarskiej Porębie..
Dam pracę-27 kwietnia
Kierowca-magazynier motoryzacja
Zatrudnimy pracownika na stanowisko magazynier-kierowca . Prawo jazdy kat.b , doświadczenie w pracy na magazynie . Miejsce pracy Jelenia Góra. Firma Martex - zajmujemy się sprzedażą części do
Dam pracę-26 kwietnia
Specjalista ds. rezerwacji hotelowych
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty z pry
Dam pracę-17 kwietnia
Murarz z j. niemieckim
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy ze znajomością języka Niemieckiego. Budujemy min. szkoły, szpitale, budynki mieszkalne i przem
Dam pracę-wczoraj, 15:36
Sprzedawca
Zatrudnię sprzedawcę (warzywa-owoce), oraz pomoc magazynową tel.kont. po godz.18. 604528592
Dam pracę-23 kwietnia
*** Kasjer - sprzedawca ***
Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjer – sprzedawca Praca w Jeleniej Górze (Centrum) – Podwale 25. Oferujemy: • stabilną pracę, • pracę w systemie zmianowym, • zatrudnienie na po
Dam pracę-dziś, 12:27
Opiekunka na 08.05/1850 euro
Do opieki jest 84-letnia Pani , waży ok. 56 kg, ma 161 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst – nie przychodzi Obecnie – po operacji biodra, więc
Gastronomia
Restauracja PASJA na Zabobrzu zatrudni pomocnika kucharza , jeżeli jesteś osob energiczna chcącą się nauczyć dobrego rzemiosła to zapraszam , mile widziane osoby bez nałogów, praca pięć
Dam pracę-21 kwietnia