Zobacz także
Portal Jelonka.com - Jelenia Góra Ogłoszenia Wałbrzych Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Czwartek, 9 kwietnia 2020.2967 ogłoszeń w 5 regionach i 87 kategoriach.Czytających: 7805.Dodaj ogłoszenie | Kup pakiet ogłoszeń | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

Zaloguj się

Aby móc kupić pakiet ogłoszeń i korzystać z niego należy posiadać konto na portalu Jelonka.com i zalogować się w serwisie ogloszenia.jelonka.com.

Zaloguj się | Załóż konto

Cennik

Ilość ogłoszeń: 60
Termin ważności: 25 dni
Cena netto: 120,00 PLN (2,00 za ogłoszenie)
Do zapłaty (cena z VAT): 147,60 PLN (2,46 za ogłoszenie)
Jeśli kupisz teraz, pakiet będzie ważny do 2020-05-04 włącznie.

Ilość ogłoszeń: 30
Termin ważności: 14 dni
Cena netto: 80,00 PLN (2,67 za ogłoszenie)
Do zapłaty (cena z VAT): 98,40 PLN (3,28 za ogłoszenie)
Jeśli kupisz teraz, pakiet będzie ważny do 2020-04-23 włącznie.

Ilość ogłoszeń: 15
Termin ważności: 6 dni
Cena netto: 50,00 PLN (3,33 za ogłoszenie)
Do zapłaty (cena z VAT): 61,50 PLN (4,10 za ogłoszenie)
Jeśli kupisz teraz, pakiet będzie ważny do 2020-04-15 włącznie.

Zasady korzystania z pakietów ogłoszeń

Klient nabywa od Wydawcy pakiet zawierający określoną ilość "jednostek" uprawniających do dodawania płatnych ogłoszeń w internetowym serwisie ogloszenia.jelonka.com i ewentualnie ogłoszeń w gazecie papierowej Jelonka.com.

Dodanie jednego ogłoszenia odejmuje jedną jednostkę z pakietu.

Dodanie jednego ogłoszenia wyróżnionego kolorem odejmuje trzy jednostki z pakietu.

Pakiety posiadają termin ważności. Jednostki w takim pakiecie można wykorzystać do dnia określonego jako "termin ważności", włącznie z tym dniem. Jednostki niewykorzystane po tym terminie przepadają bez rekompensaty.

Dokupienie kolejnego pakietu przedłuża ważność jednostek w posiadanym już pakiecie, jeżeli termin ważności dokupionego pakietu jest późniejszy niż aktualnie posiadanego.

Dokupienie pakietu, którego termin jest krótszy niż aktualnie posiadany pakiet nie jest możliwe. W tym przypadku Klient może założyć kolejne konto i kupić wybrany pakiet z użyciem innego konta.

Pakiety określone jako "Internet" pozwalają na zamieszczanie płatnych ogłoszeń w serwisie ogloszenia.jelonka.com.

Pakiety określone jako "Internet + Gazeta" pozwalają na zamieszczanie płatnych ogłoszeń w serwisie ogloszenia.jelonka.com oraz dodatkowo zamieszczenie każdego ogłoszenia jednorazowo w kolejnym wydaniu gazety papierowej Jelonka.com (miesięcznik - szczegóły na stronie gazeta.jelonka.com.). Zdjęcia dodane do ogłoszenia zostaną zamieszczone wyłącznie w internecie.

Aby móc kupić pakiet ogłoszeń i korzystać z niego należy posiadać konto na portalu Jelonka.com i zalogować się z danymi dostępowymi do tego konta w serwisie ogloszenia.jelonka.com.

Po zalogowaniu się, Klient może na stronie zamawiania pakietów ogłoszeń sprawdzić termin ważności posiadanego pakietu oraz ilość pozostałych jednostek do wykorzystania.

Płatności obsługiwane są przez serwis PayU. Aby dokonać płatności należy posiadać konto w jednym z banków obsługiwanych przez PayU. Klient dokonując płatności akceptuje również regulamin serwisu PayU.

Podczas zakupu może zostać na życzenie Klienta automatycznie wystawiona Faktura VAT z danymi podanymi przez Klienta. Faktura zostanie wysłana w formie elektronicznej (dokument PDF) na podany adres poczty elektronicznej (e-mail). Wydawca nie odpowiada za poprawność podanych przez Klienta danych do faktury i adresu e-mail.

Aby ułatwić Klientowi ponowny zakup formularz z danymi do faktury może zostać wypełniony danymi z poprzedniej faktury wygenerowanej z użyciem konta, na które zalogował się Klient. Klient powinien sprawdzić czy dane są poprawne i aktualne.

W przypadku problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt pocztą elektroniczną pod adresem oglos@jelonka.com

Oprócz niniejszych zasad obowiązuje również regulamin ogłoszeń.

Kupując pakiet Klient zgadza się na powyższe warunki.


Pakiety Gazeta
Od 21 marca 2019 pakiety Gazeta nie są już oferowane w związku z zaprzestaniem wydawania gazety papierowej. Klienci posiadający pakiety typu Gazeta otrzymali podwojenie środków i przedłużenie terminu o miesiąc.

Pakiety bezterminowe
Od 12 lutego 2018 pakiety bezterminowe nie są już oferowane.

Pakiety określone jako "bez terminu" lub "bezterminowe" są ważne do dnia 2038-01-01 lub do dnia zamknięcia serwisu ogloszenia.jelonka.com. W przypadku zaprzestania przez Wydawcę wydawania gazety papierowej, pakiety typu "Internet + Gazeta" staną się pakietami typu "Internet" a pozostałe na nich jednostki zostaną podwojone.
Dodaj ogłoszenie
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja