Jelonka.com

Kelner/kelnerka Karpacz. zar. od 3000tyś

Dodane:
13 września
Restauracja w centrum Karpacza zatrudni kelnera/kelnerkę. Oferujemy; zarobki od 3000tyś ,umowę o prace, możliwość zakwaterowania

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownik Produkcji- montaż
Firma Meinert Sp. z o.o. w Jeleniej Górze w związku z rozbudową firmy zatrudni od zaraz pracowników do montażu wiązek kablowych. System pracy 2 zmianowy. Meinert Sp. z o.o. spółka córka firm
Dam pracę-10 września
Seidorf Mountain Resort - pracownik budowlany
Seidorf Mountain Resort w Sosnówce poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik do prac wykończeniowych Miejsce pracy: Sosnówka pod Karpaczem Opis stanowiska Na zakres zadań skł
Dam pracę-12 września
Opiekunka do Pani/ okolice Wiesbaden/od 12.10/1600
Opiekunka do starszej pani wieś koło Wiesbaden Od 12.10.2021 na minimum 6 tygodni do 1600 EUR + opłacony przejazd Wymagania: język komunikatywny oraz prawo jazdy. tel.: 786 956 996
Dam pracę-16 września
Recepcjonistka, barmanka
Pensjonat w Przesiece zatrudni recepcjonistkę,barmankę. Tel. 519 525 935
Dam pracę-17 września
Praca Dom Seniora
Dom Seniora poszukuje osób do pracy, na stanowisku opiekun osoby starszej. Proponujemy umowę o pracę, doszkalanie w wykonywanym zawodzie. Dom Seniora znajduje się w Karpaczu. Dogodne warunki godzi
Dam pracę-wczoraj, 15:00
Pomocnik budowlany
Zatrudnię pracownika budowlanego z prawem jazdy
Dam pracę-13 września
Praca w Holandii przy kwiatkach
Praca w Holandii na hali przy sadzeniu kwiatków, miła i przyjemna atmosfera . Stawka 10,45 brutto/h Praca 10-12 godz dziennie. Praca legalna co tydzień zaliczki. Zakwaterowanie w hotelu więcej i
Pokojowa - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość specyfiki pracy
Dam pracę-14 września
Obsługa Klienta - j. angielskim
Zakres obowiązków:Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami-Codzienne wsparcie klientów firmy w rozwiązywaniu problemów-Przygotowywanie zleceń na produkcje. CV na rekrutacja@quest