R E K L A M A
Zobacz także
Portal Jelonka.com - Jelenia Góra Ogłoszenia Wałbrzych Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Niedziela, 22 września 2019.4599 ogłoszeń w 5 regionach i 87 kategoriach.Czytających: 6258.Dodaj ogłoszenie | Kup pakiet ogłoszeń | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

Praca w Czechach - produkcja !

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator/ka produkcji
Miejsce pracy: Hodkovice nad Mohelkou, Czechy

Obowiązki:
• montaż elementów;
• obsługa elektronarzędzi i prostych maszyn ;
• dbanie o zachowanie porządku na powierzonym stanowisku pracy.

Oferujemy:
• wynagrodzenie około 3000 - 3500 zł netto/miesiąc;
• czeską umowę o pracę na rok z możliwością przejścia pod zakład pracy;
• zorganizowane i dofinansowane zakwaterowanie lub dodatek transportowy do 2000 CZK/miesiąc przy samodzielnych dojazdach do pracy;
• bezpłatny dojazd pomiędzy firmowym zakwaterowaniem a zakładem pracy;
• praca w systemie III-zmianowym;
• dofinansowanie do posiłków;
• możliwość pobierania zaliczek 1000 CZK/tydzień;
• 20 +5 dni urlopu płatnego
• pomoc koordynatora w załatwieniu formalności
• europejskie ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagania:
• chęć do podjęcia długotrwałej współpracy;
• odpowiedzialne i dokładne wykonywanie obowiązków.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem : + 48 504 170 820 Agata

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[a]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Kategoria
Region
wałbrzyski
Tel.(kontakt)
Zdjęcia
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1571323
Data dodania: 12 września 2019
Data ważności: 26 września 2019

Inne w kategorii Praca > Dam pracę

Dodaj ogłoszenie
Kup pakiet ogłoszeń
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja