R E K L A M A
Zobacz także
Portal Jelonka.com - Jelenia Góra Ogłoszenia Wałbrzych Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Poniedziałek, 24 czerwca 2019.5124 ogłoszenia w 5 regionach i 87 kategoriach.Czytających: 6698.Dodaj ogłoszenie | Kup pakiet ogłoszeń | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

R E K L A M A

Pracownik produkcji

Firma "Rauschert" Sp.z o.o. z siedzibą w Mysłakowicach zatrudni na umowę o pracę pracowników produkcji. Oferujemy stanowisko pracy zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Praca na jedną zmianę od 06:00 do 14:00. Oferujemy przyuczenie do pracy. Oferujemy przyuczenie do pracy.
Prosimy o dostarczenie CV osobiście lub przez e-mail: rekrutacja@rauschert.com.pl


Na CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie do celów prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko na które obecnie aplikuję w Rauschert Sp.z o.o. Sp.k.”

Informujemy również, że w każdej chwili może Pan/Pani wycofać zgodę na przetwarzanie danych listownie na adres ul. Jeleniogórska 4, 58-533 Mysłakowice lub przez e-mail: rekrutacja@rauschert.com.pl .
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
Kategoria
Region
jeleniogórski
Tel.(kontakt)
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1555504
Data dodania: 13 czerwca 2019
Data ważności: 27 czerwca 2019

R E K L A M A

Inne w kategorii Praca > Dam pracę


R E K L A M A
Dodaj ogłoszenie
Kup pakiet ogłoszeń
R E K L A M A
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja