R E K L A M A
Zobacz także
Portal Jelonka.com - Jelenia Góra Ogłoszenia Wałbrzych Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Poniedziałek, 25 marca 2019.5196 ogłoszeń w 5 regionach i 87 kategoriach.Czytających: 8299.Dodaj ogłoszenie | Kup pakiet ogłoszeń | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

R E K L A M A

M2 z ogromnym potencjałem

Prezentujemy Państwu bardzo ładne, w małej kamienicy /5 rodzin/słonecznie mieszkanie z terenem zielonym o pow. 511 m kw w udziale procentowym zarówno w nieruchomości jak i w gruncie w ilości 26 %.
Wyłącznie do tego mieszkania należy suterena 3 pomieszczenia znajdujące się centralnie pod nim, która dawniej stanowiła lokal mieszkalny od strony ogrodu pokój, kuchnia, łązienka ok 40 m kw. Zatem istnieje możliwość połączenia tych dwóch lokali i uzyskania dwupoziomowego mieszkania o powierzchni ok 90 m. w/g własnego pomysłu. Właściciel jest w posiadaniu wyrysów z każdej z tych kondygnacji.
Lokal obecnie w części zamieszkałej tj 2 ładne pokoje wymagają jedynie odświeżenia, zrobienia co, wykonania łazienki i WC w mieszkaniu,
stolarka okienna jest po wymianie na PCV. Stolarka drzwiowa oryginalna w bardzo dobrym stanie.
Na podłogach nowe panele typu deska. Posadzka docieplona. Dach po kapitalnym remoncie kryty nową dachówką, więźba zdrowa. Do mieszkania przynależy dodatkowo piwnica, strych.
Miesięczne opłaty z funduszem remontowy i kosztami zarządcy 237 zł. w tym spłata remontu dachu. Następnym etapem remontu części wspólnych jest elewacja oraz malowanie klatki schodowej. Kamienica solidna i zdrowa usytuowana w jednej z bocznych, zielonych uliczek w okolicy starego szpitala/ Mała Poczta. W pobliżu przystanek autobusowy.
Oferta godna polecenia. Serdecznie zapraszamy na prezentację i do negocjacji, gdyż cena jest do rozmów z konkretnym, zainteresowanym klientem poszukującym mieszkania do remontu z możliwością jednoczesnego zamieszkiwania.
N.Grzywińscy
115tyś
Kategoria
Region
jeleniogórski
Tel.(kontakt)
Zdjęcia
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1538134
Data dodania: 15 marca 2019
Data ważności: 29 marca 2019

R E K L A M A


R E K L A M A
Dodaj ogłoszenie
Kup pakiet ogłoszeń
R E K L A M A
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja