R E K L A M A
Zobacz także
Portal Jelonka.com - Jelenia Góra Ogłoszenia Wałbrzych Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Poniedziałek, 24 września 2018.5918 ogłoszeń w 5 regionach i 86 kategoriach.Czytających: 5674.Dodaj ogłoszenie | Kup pakiet ogłoszeń | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

R E K L A M A

Pracownik biurowy

Firma FLYWOOD s.c. z siedzibą w Karpnikach (12 km od Jeleniej Góry) zajmująca się produkcją elementów gięto-klejonych zatrudni osobę na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY.
Do obowiązków będzie należało: wprowadzanie bieżących faktur; obsługa korespondencji firmowej; stały kontakt z księgowym; planowanie i wykonywanie podstawowych płatności; kontakt z instytucjami takimi jak ZUS itp.; dbanie o wizerunek firmy.
Od kandydata wymagamy: sumienności, punktualności i zaangażowania; prawo jazdy kat. B; dobrej organizacji pracy własnej; biegłej obsługi komputera (w szczególności MS Excel i Word); umiejętności analitycznego myślenia.
Mile widziane dodatkowe atuty tj.: znajomości języka niemieckiego lub angielskiego; znajomości bieżących przepisów podatkowych i kadrowych; doświadczenia w księgowości.
W zamian oferujemy: umowa o pracę na czas nieokreślony w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie; zatrudnienie bezpośrednio przez firmę; niezbędne narzędzia pracy; możliwość rozwoju zawodowego; praca od poniedziałku do piątku; dobre wynagrodzenie; terminowe płatności; regularne podwyżki.
Więcej informacji pod telefonem: + 48730113285.
CV prosimy przesyłać na adres e-mail: sk@flywood.pl
Do udziału w przyszłym procesie rekrutacji proszę o opcjonalne wyrażenie przez Pana/Panią w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji.”
Kategoria
Region
jeleniogórski
Tel.(kontakt)
730113285 / sk@flywood.pl
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1504346
Data dodania: 14 września 2018
Data ważności: 28 września 2018

R E K L A M A

Inne w kategorii Praca > Dam pracę


R E K L A M A
Dodaj ogłoszenie
Kup pakiet ogłoszeń
R E K L A M A
© 2002-2018 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja