Ogłoszeń: 3350   Czytających: 11498
Jelonka.com

Zatrudnimy operatora koparki-Karpacz, Ściegny

Telefon / kontakt:
Dodane:
8 maja
Zatrudnimy operatora koparki, koparko-ładowarki. Praca na miejscu, bez delegacji, głównie przy budowie przyłączy i sieci.

Wymagamy:

-uprawnienie operatora

-sumienności i zaangażowania w swoje obowiązki

-umiejętności pracy w zespole

-prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

-praca od poniedziałku do piątku

-pracę na umowę o pracę

-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

-możliwość rozwoju

-pracę w zgranym zespole
Nr ogłoszenia: 1792523 Ważne do: 2024-05-22 10:59:54

Więcej z kategorii Dam pracę

Ślusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracę-6 maja
Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość specyfiki pracy w
Dam pracę-7 maja
Pracownik biurowy z j. niemieckim
Firma Iwo-Bau poszukuje pracownika biurowego z dobrą znajomością j. niemieckiego. Praca na terenie Jeleniej Góry, cały etat w godz 8.00-16.00 Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV na a
Dam pracę-15 maja
Zbrojarz betoniarz
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z Jeleniej Góry , która specjalizuje się w tworzeniu przestrzeni betonowych, gdzie zabawa łączy się z naturą i nowoczesną architektur
Dam pracę-16 maja
Murarzy i Pomocników
Przyjmę do pracy Murarzy i Pomocników. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Dam pracę-dziś, 12:13
Hotel Kyriad Karkonosze *** Pracownik techniczny
OPIS Zakres obowiązków: Bieżące naprawy i usuwanie usterek. Dbałość o czystość wokół budynku (tereny zielone - koszenie trawników, etc.) W sezonie zimowym utrzymanie bezpiecznego
Dam pracę-przedwczoraj, 13:58
Recepcjonistka/ Recepcjonista
Jelenia Struga MEDICAL SPA poszukuje osoby do pracy na stanowisku Recepcjonisty/Recepcjonistki. System zmianowy 2 na 2 w wymiarze 12 godzinnym (8:00 - 20:00). Zakres obowiązków: - sprawna, prof
Zatrudnimy kucharza z doświadczeniem w Podgórzynie
Restauracja Aquakultura w Podgórzynie zatrudni kucharza z doświadczeniem. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -atrakcyjne wynagrodzenie, -elastyczny grafik, -przyja
Hotel Alpejski**** zatrudni masażystkę
Hotel Alpejski**** w Karpaczu poszukuje masażystki z doświadczeniem do wykonywania masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy. Oferujemy: • elastyczne godziny pracy