Jelonka.com

Stewarding

Telefon / kontakt:
rekrutacja@termykarkonosze.pl
Dodane:
17 kwietnia
Miejsce pracy: Staniszów

Twój zakres obowiązków
dbanie o ogólną czystość i porządek w miejscu pracy
współpraca z kucharzami
prace pomocnicze

Nasze wymagania
dobra organizacja pracy
dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
książeczka sanepidowska lub chęć do jej wyrobienia

Mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy
atrakcyjne formy zatrudnienia
przyjazna atmosfera w pracy
elastyczny grafik
polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne
spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@termykarkonosze.pl

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kasjer, sprzedawca, pomoc do kuchni
Poszukujemy chetne osoby do pracy w centrum miasta do Sklepu lub Baru: Kasier -Sprzedawca Pomoc do kuchni-młodszy kucharz Praca jedno zmianowa w Sklepie Chata Smaku.Sobota 6gdz,niedziela wolna Ch
Dam pracę-23 kwietnia
Serwisant rowerowy
Dla naszej firmy, która jest dystrybutorem Rowerów Elektrycznych na całą Polskę poszukujemy pasjonata dwóch kółek do pracy w salonie rowerowym na terenie Mysłakowic (okolice Jeleniej Góry) n
Dam pracę-17 kwietnia
Pracownik budowlany!
Firma budowlana zatrudni pracowników ogólnobudowlanych. Praca na terenie Jeleniej Góry i okolic, umowa o pracę, wynagrodzenie tygodniowe
Dam pracę-24 kwietnia
Pracownik produkcyjny
LBF Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. w Starej Kamienicy zatrudni pracowników na produkcję przy składaniu elementów wentylacyjnych. Oferujemy umowę o pracę oraz jednozmianowy system pracy. Kontak
Opiekun/opiekunka od zaraz/1950 euro
Do opieki jest 72-letni Pan Roland , waży ok. 100 kg, ma 186 cm wzrostu. Pan ma przyznany 4 stopień niepełnosprawności.   Pflegedienst – obecnie przychodzi codziennie do pomocy przy po
Kierowca do pizzerii
Przyjmie od zaraz energiczna osobę do rozwożenia pizzy, godziny do ustalenia, dodatkowy atut własny samochód.
Dam pracę-18 kwietnia
Ślusarz
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Ślusarz: Wymagania:
Dam pracę-22 kwietnia
Ślusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracę-przedwczoraj, 16:04
Zastępstwo na 5tyg. Opiekunka do mobilnej seniorki
Termin : od 17/05/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Rosenfeld Status: zastępstwo Numer oferty: K/01443 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo