Jelonka.com

Spawacz

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
6 maja
Spawacz
Twój zakres obowiązków:
• Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną;
• Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich;
• Obsługa elektronarzędzi koniecznych przy spawaniu
• Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Przyjmowanie i zdawanie materiałów na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Znajomość technik i metod spawalniczych MIG MAG
• Uprawnienia spawalnicze minimum podstawowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość technologii obróbki metali.
• Znajomość rysunku technicznego.
• Duże zdolności manualne
• Umiejętność obsługiwania uniwersalnych przyrządów pomiarowych (miara, suwmiarka, itp.)
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka od zaraz/1900 euro
Do opieki jest 77-letni Pan Dieter , waży ok. 75kg, ma 172 cm wzrostu. Pan ma przyznany 5 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst przychodzi codziennie z rana do pomocy przy podstawowej opiec
Dam pracę-14 maja
Dachy - Dekarzy
Pilnie przyjmę do firmy dekarskiej Dekarzy Bardzo dobre warunki Więcej informacji pod telefonem 530013577
Dam pracę-przedwczoraj, 9:20
Kierowcę busa zatrudnię
Młodego,pojętnego po szkole średniej zatrudnię
Dam pracę-13 maja
Kierownik działu utrzymania ruchy
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d
Dam pracę-5 maja
Zatrudnię do ochrony
Zatrudnię do ochrony na terenie Świdnicy. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
Dam pracę-16 maja
Praca przy plewieniu w Karpaczu
Przyjmę kobiety do pracy przy plewieniu, sprzątaniu rabat w Karpaczu. Dojazd z Cieplic lub możemy zabrać po drodze do Karpacza. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.
Dam pracę-6 maja
Operator frezarki numerycznej CNC
Operator frezarki numerycznej CNC Twój zakres obowiązków: • Obsługa frezarki numerycznej (). • Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole m
Praca chałupnicza - szycie
Zlecę szycie chałupniczo. Udostępniam maszyny do szycia. Tylko osoby z doświadczeniem.
Dam pracę-7 maja
Hotel Kyriad Karkonosze *** Recepcjonista/-ka
Recepcjonista/Recepcjonistka Kyriad Karkonosze Opis stanowiska • Dbałość o pozytywny wizerunek hotelu, • Bezpośredni kontakt z gośćmi oraz profesjonalna obsługa spraw związanych z po