Jelonka.com

Praca Kurier DHL- Jelenia Góra (Centrum)

Dodane:
18 kwietnia
Kurier na trasę Jelenia Góra Centrum.

Zakres obowiązków:
Start pracy godz: 07:00 na magazynie,
Skanowanie przesyłek i załadunek na samochód, doręczanie i odbieranie przesyłek.
Doświadczenie w pracy nie jest wymagane

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca w Lodziarni Cieplice
Lodziarnia w Cieplicach poszukuje chętnych osób do pracy od zaraz do września. Lodziarnia otwarta jest 7 dni w tygodniu także w niedziele i święta od ok. 12 do 20.00 Praca polega na obsłudze
Dam pracę-wczoraj, 10:32
Pracownik- sklep outdoorowy w Szklarskiej Porębie
Poszukujemy osoby do pracy w sklepie outdoorowym ( odzież i obuwie turystyczne ) w Szklarskiej Porębie. Zatrudnimy na umowę o pracę . Oferujemy dobre warunki pracy i płacy. Prosimy o przesyłanie
Dam pracę-25 kwietnia
Sprzedawca w gastronomii
Zatrudnię do pracy w lodziarni. Uśmiechasz się, jesteś komunikatywną osobą, lubisz porządek, a przy tym posiadasz k. sanepid. to dzwoń i pytaj ;)
Dam pracę-wczoraj, 11:04
Pracownik administracyjno-biurowy
Firma prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy. Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry) Zadania: Wykonywanie zadań biurowych, w tym obsługa urządzeń
Dam pracę-26 kwietnia
100m od morza! Opiekun do onkologicznej pacjentki
Termin : od 03/05/2024 Język : dobry Miejscowość: Timmendorfer Strand Status: nowa Numer oferty: O/06000 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna z komunikatywną znajomością
Dam pracę-27 kwietnia
Zlecę wykończenie mieszkania - Szklarska Poręba
Zlecę wykończenie mieszkania w Szklarskiej Porębie - gładzie, malowanie, płytki itp.. aktualne
Dam pracę-17 kwietnia
Restauracja Staniszówka
Restauracja Staniszowka poszukuje pomocy kuchennej na stałe bądź dorywczo.Tylko zdecydowane osoby 604057060
Dam pracę-22 kwietnia
Do 1750€+100€ bonusu - Opiekunka do seniora !
Termin : od 27/04/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Steinfurt Status: zastępstwo Numer oferty: K/01367 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną lub dobrą zna
Operator maszyn CNC do przyuczenia
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika do przyuczenia na stanowisko Operator m