Ogłoszeń: 3386   Czytających: 10215
Jelonka.com

Kelner/kelnerka w Restauracji "Stara Stajnia"

Telefon / kontakt:
Dodane:
10 maja
Rustykalna Restauracja „Stara Stajnia” na folwarku Pałacu Łomnica to przyjazne miejsce z rodzinnym klimatem, ogrodem piwnym i pysznym swojskim jedzeniem.

Poszukujemy osoby na stanowisko Kelner/Kelnerka w Restauracji „Stara Stajnia” na Folwarku

Umiejętności i osobowość:

- posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
- znasz język niemiecki w stopniu podstawowym, znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
- posiadasz wiedzę w zakresie obsługi kelnerskiej
- ubisz pracować w zespole
l- ubisz nawiązywać kontakty z ludźmi
cechuje Cię wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę pracy
- możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę
- pracę w systemie dziennym
- możliwość posiłków pracowniczych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: ksiegowosc@palac-lomnica.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Pałac Łomnica Sp. z o.o., ul. Karpnicka 3, Łomnica, 58-508 Jelenia Góra (zgodnie z Ustawą z dn. 25.05.2016 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz dla celów przyszłych rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania. Mam również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.
Nr ogłoszenia: 1792841 Ważne do: 2024-05-24 12:00:46

Więcej z kategorii Dam pracę

Hotel Kyriad Karkonosze *** Pracownik techniczny
OPIS Zakres obowiązków: Bieżące naprawy i usuwanie usterek. Dbałość o czystość wokół budynku (tereny zielone - koszenie trawników, etc.) W sezonie zimowym utrzymanie bezpiecznego
Dam pracę-17 maja
1850€ Opiekun/opiekunka do seniora na wózku
Termin : od 21/05/2024 Język : bardzo dobry Miejscowość: Münster Status: nowa Numer oferty: O/06070 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunki z bardzo dobrą znajo
Praca w gastro
Przyjmę do pracy w kebabie w Łomnicy oraz sezonowo w Karpaczu . Dobre warunki pracy . Zapraszam do kontaktu .
Dam pracę-14 maja
Recepcjonista/ka nocny do 5* hotelu
Do nowo otwieranego obiektu w Staniszowie Recepcjonista/ka nocny/a. Zakres obowiązków: Profesjonalna, rzetelna obsługa gości hotelowych zgodnie z standardami hotelu przyjmowanie rezerwacji ora
Dam pracę-9 maja
Pokojowa / Holowa
Osada Śnieżka to Rodzinny Resort w Łomnicy między Karpaczem a Jelenią Górą. Obiekt oddaje do dyspozycji 62 pokoje w części hotelowej i 272 apartamenty w wolnostojących domkach. Aktualnie
Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość specyfiki pracy w
Dam pracę-7 maja
Specj. ds. Technicznych i Zamówień Publicznych
Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowisko Specjalista ds. Technicznych i Zamówień Publicznych w Biurze Zarządu Spółki w Mysłakowicach. Wymagani
Od zaraz! Opiekun do seniora z pieskiem
Termin : od 09/05/2024 Język : podstawowy Miejscowość: Ahnatal Status: zastępstwo Numer oferty: K/01609 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna z prawem jazdy oraz podstawową
Kelner - Uzdrowisko Cieplice
Kelner – Barman Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne, cechy i umiejętności Kan
Dam pracę-dziś, 11:23