Jelonka.com

Kasjer/Sprzedawca - Żabka

Dodane:
24 kwietnia
Tytuł: Poszukujemy Kasjera-Sprzedawcy

Firma: Sklep Spożywczy Żabka

Lokalizacja: Pl. Piastowski 24, 58-560 Jelenia Góra

Opis:
Sklep Żabka poszukuje dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko kasjera-sprzedawcy. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta, umiejętność obsługi kasy oraz chcesz pracować w przyjaznym środowisku, to ta oferta może być dla Ciebie idealna!

Obowiązki:

- Obsługa klienta na wysokim poziomie, udzielanie pomocy i odpowiadanie na pytania.
- Obsługa kasy fiskalnej, przeprowadzanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych.
- Uzupełnianie towaru na półkach oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy.
- Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania sklepu.

Wymagania:

- Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
- Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
- Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie.
- Przyjazną atmosferę pracy w zespole.
- Konkurencyjne wynagrodzenie (od 3800 netto)

Jeśli jesteś zainteresowany/-a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV adres email: tupalski.piotr@zabka.pl lub kontakt pod nr tel. 512-430-635.
W temacie wiadomości proszę wpisać "Aplikacja: Kasjer-Sprzedawca".

Więcej z kategorii Dam pracę

Kurier- kierowca
Przyjmę do pracy na stanowisko KURIER kierowca busa. Wynagrodzenie 5 tyś netto. Zainteresowanych proszę o kontakt tylko telefoniczny.
Dam pracę-25 kwietnia
Recepcjonista/ka w Staniszowie
Do nowo otwieranego hotelu - Termy Karkonosze, mieszczącego się w Staniszowie poszukujemy na stanowisko: Recepcjonista/ka. Zakres obowiązków: - Profesjonalna, rzetelna obsługa gości hotelow
Dam pracę-2 maja
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny Opis stanowiska: • Załadunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materia
Dam pracę-wczoraj, 10:17
Kucharz śniadaniowy (K/M)
Osada Śnieżka to Rodzinny Resort w Łomnicy między Karpaczem a Jelenią Górą. Obiekt oddaje do dyspozycji 62 pokoje w części hotelowej i 272 apartamenty w wolnostojących domkach. Aktualni
Dam pracę-30 kwietnia
Specjalista ds. rekrutacji i HR - Szklarska Poręba
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamen
Dam pracę-1 maja
Kucharz - praca w centrum Karpacza
Gotowy na wyzwanie kulinarne? Dołącz do naszego zespołu w restauracji Good & One w samym sercu Karpacza! Poszukujemy pasjonata kuchni, który wyczaruje smakowe cuda i wprowadzi do naszej karty n
Dam pracę-24 kwietnia
Opieka Bad Aibling od 16.05.2024
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 15.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Dam pracę-przedwczoraj, 10:33
Pracownik biurowy - j.francuski
Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki, pomiarów 3D oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy pracowników biurowych – dysponentów z dob