Zobacz także
Portal Jelonka.com - Jelenia Góra Ogłoszenia Wałbrzych Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Poniedziałek, 20 listopada 2017.6937 ogłoszeń w 5 regionach i 85 kategoriach.Czytających: 1833.Dodaj ogłoszenie | Kup pakiet ogłoszeń | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

Dodaj ogłoszenie

Aby dodać ogłoszenie należy włączyć w przeglądarce obsługę javascript.

REGULAMIN OGŁOSZEŃ

  1. Zabrania się umieszczania jakichkolwiek treści niezgodnych z polskim prawem, dobrymi obyczajami, wywołujących oburzenie, nawołujących do łamania prawa, przemocy itp.
  2. Ogłoszenia dodawane są tego same dnia, bądź następnego.
  3. Umieszczenie ogłoszenia o tej samej treści, bądź podobnej w jednej lub kilku kategoriach spowoduje jego usunięcie.
  4. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń zawierających adresy WWW stron komercyjnych, a także innych serwisów WWW poprzez podanie ich nazwy w treści ogłoszenia oraz na dołączonych zdjęciach.
  5. W przypadku nadużywania dużych liter, ogłoszenie nie będzie publikowane.
  6. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do modyfikacji i usuwania ogłoszeń bez podania przyczyny oraz przydzielania ogłoszenia do kategorii najbardziej pasującej wynikającej z treści ogłoszenia.
  7. Publikując materiały, treści i dane osobowe użytkownik wyraża jednocześnie zgodę na ich publiczne udostępnienie.
  8. W dziale - PRACA - PODEJMĘ PRACĘ będą dodawane jedynie te ogłoszenia, w których ujęto formę zatrudnienia, np: "na umowę o pracę", "na umowę o dzieło" itd..
  9. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za: zachowanie osób umieszczających oferty w serwisie, oferowane przez nich towary i usługi, roszczenia związane z rozliczeniami między użytkownikami serwisu, zgodnością usług i towarów z opisem, prawdziwość danych zawartych w ogłoszeniach.
 Informujemy, iż regulamin jest równy wobec wszystkich zamieszczanych ogłoszeń, bez względu na formę ich dodania, tj. poprzez SMS, za pomocą płatnych pakietów oraz z wykorzystaniem formularza dodawania ogłoszeń.


Wysyłanie treści ogłoszeń przez SMS

Uwaga: Po zmianie cennika (17.07.2017) numery i prefiksy uległy zmianie!

SMS do 160 znaków włącznie z prefiksem, znakami i odstępami między wyrazami. Prosimy nie używać polskich liter - ą, ę, ć, ł, ś, ń, ó, ż, ź w treści SMS oraz dołączać zdjęć.PODAWANY BĘDZIE TYLKO NUMER TELEFONU, Z KTÓREGO WYSŁANY ZOSTAŁ SMS. Wszelkie inne formy kontaktu zawarte w treści SMS nie będą publikowane - np e-mail, GG, adresy stron WWW.


6 zł netto (7,38 z VAT) - Internet standard
SMS przesyłany na numer 76068 o treści TC.JG1.tresc sms
Wysłanie poprawnego smsa na ten numer spowoduje umieszczenie ogłoszenia tylko na portalu www.jelonka.com

10 zł netto (12,30 z VAT) - Internet kolor
SMS przesłany na numer 91058 o treści: TC.JG2.tresc sms
Wysłanie poprawnego smsa na ten numer gwarantuje ukazanie się ogłoszenia wyróżnionego kolorem na portalu www.jelonka.com w dziale ogłoszeń (30 dni)

19 zł netto (23,37 z VAT) - internet kolor + gazeta
SMS przesłany na numer 91958 o treści: TC.JG3.tresc sms
Wysłanie poprawnego smsa na ten numer gwarantuje ukazanie się ogłoszenia wyróżnionego kolorem w zarówno w gazecie (miesięcznik) jak i na portalu www.jelonka.com w dziale ogłoszeń (30 dni)W przypadku wysłania SMSów na inne numery ogłoszenia nie będą publikowane.

Przykładowe, poprawnie wysłane ogłoszenie sms:

TC.JG1.Sprzedam duzy dom mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi polozony na dzialce 1060 m2 w Cieplicach


Przykładowa wiadomość zwrotna, potwierdzająca przyjęcie ogłoszenia do sytemu, powinna zawierać następującą treść: „Twoja wiadomość została dostarczona. Twój kod potwierdzający to:2XIVDLT3”. Powyższego kodu nie należy nigdzie wpisywać!

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play.
Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay.
Regulamin Usług i Serwisów SMS: http://www.dotpay.pl/regulamin-serwisow-sms-premium/.
Link do formularza służącego do składania reklamacji: http://www.dotpay.pl/reklamacje.

Właściciel serwisu: Highlander's Group Marek Tkacz z siedzibą w Jeleniej Górze, pod adresem 58-500 Jelenia Góra, ul. Wołkowa 16, NIP 552-115-18-62, REGON 120313789.
Kontakt z moderatorem ogłoszeń: oglos@jelonka.com.

W RAZIE PROBLEMÓW
Jeżeli po czasie określonym w regulaminie ogłoszenie się nie pojawi na stronie, proszę się kontaktować z moderatorem ogłoszeń - oglos@jelonka.com. W treści maila proszę napisać koniecznie treść ogłoszenia, datę wysłania oraz numer kontaktowy, w przeciwnym razie moderator nie będzie zobowiązany do udzielenia odpowiedzi.

Pakiety ogłoszeń

Teraz można zamówić pakiet ogłoszeń automatycznie i od razu z niego korzystać.
Cennik i szczegóły TUTAJ.
Kup pakiet ogłoszeń
© 2002-2017 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja